O SPOLEČNOSTI

Společnost ADONIS PROJEKT spol. s r.o. byla založena v roce 1994. Předmětem naší činnosti je zpracovávání architektonických studií, investičních záměrů, projektových dokumentací, rozpočtování staveb, příprava podkladů pro výběrová řízení a dotační programy EU.


Kromě vlastní projektové a inženýrské činnosti nabízíme pro naše klienty komplexní zajištění přípravných prací – geodetické služby, hydrogeologické průzkumy, hlukové a světlené studie, radonové průzkumy, ekologické posudky včetně posudků EIA a další nutné činnosti, spojené s přípravou a realizací staveb.


Vlastními pracovníky provádíme i související inženýrské práce spojené s povolováním staveb, včetně autorského dozoru a technického dozoru investora v průběhu stavby.


Navrhujeme sportovní stavby, tenisové haly, víceúčelové sportovní haly, sportovní areály, občanské i obytné stavby, průmyslové a technologické stavby. Zpracováváme rekonstrukce i novostavby, pasporty stávajících staveb, posudky, změny územního plánu apod.


V různých koutech České republiky i v zahraničí jsou k vidění naše realizované projekty, které jsou vizitkou profesionálního a korektního přístupu k zákazníkům. Výběr projektů a realizací můžete shlédnout v naší galerii rozdělené podle kategorií staveb.


Team ADONIS PROJEKT